Aktualności

 1. OLGIERD ŁUKASZEWICZ PREZES ZASP (12.07.2016)

  OLGIERD ŁUKASZEWICZ PREZES ZASP Z wielką radością informujemy, że od marca 2012 r. Agencja JMC Studio ma zaszczyt reprezentować Prezesa Związku Artystów Scen Polskich Pana Olgierda Łukaszewicza. Ten znany, lubiany, ceniony, aktor oraz reprezentant środowiska aktorskiego zdecydował, że to właśnie my będziemy reprezentować Jego osobę.
  Dumny i zaszczycony zespól Agencji JMC.

  Dowiedz się więcej


  Zapraszamy do współpracy! (11.07.2016)

  Zapraszamy do współpracy!

  Lato to czas urlopowego zastoju i nicnierobienia... Ale na pewno nie u nas! Niezmiennie wesoło pracujemy i nowe projekty oferujemy. Wszystkich Aktorów zapraszamy do wysyłania swoich portfolio na adres webmaster@jmcstudio.pl.

  Zespół JMC Studio 

  Dowiedz się więcej 

ALAN BOCHNAK

ALAN BOCHNAK

wiek: 27 (19.08.1989)

miejscowość: KROSNO

Wykształcenie:

DOŚWIADCZENIE MUZYCZNE: 2014 - DIVERSITY ROCK OPERA, Opera Krakowska we współpracy z Fundacją Jaśka Meli, rola: Solista; 2013 - MUSICALOWA PODRÓŻ POZA HORYZONTY, Teatr Ludowy w Krakowie we współpracy z Fundacją Jaśka Meli, rola: Solista; 2010 - DŻAMBLE ALBO MÓJ INTYMNY ŚWIAT, reż. J. Hasiej, CS Impart we Wrocławiu ; 2005–2006 - GALICJA BLUES FESTIVAL w Krośnie wraz Pro Musica Blues String Band ; 2000–2004 - Koncerty w kraju i zagranicą (Francja, Anglia, Austria, Włochy, Węgry, Finlandia) wraz z PSM I stopnia PRO MUSICA w Krośnie jako solista i członek zespołów.

Doświadczenie:

 • 2014 - Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. L. Solskiego w Krakowie, Filia we Wrocławiu;
 • 2005 - Prywatna Szkoła Muzyczna I stopnia PRO MUSICA A. i A. Münzbergerów w Krośnie.

 • Witamy

  JOST SOŁTYSIEWICZ
 • Urodziny

  JULIA CHĘTNICKA
 • Nasze gwiazdy

  KRYSTYNA LOSKA
 • Nasze sukcesy

  GRAŻYNA ROGOWSKA