Aktualności

LIDIA BOGACZOWNA w spektaklu znanego dziennikarza i dramaturga Ido Nicolaja pod tytułem JAK LIŚCIE NA WIETRZE!!! (14.02.2010)

LIDIA BOGACZOWNA w spektaklu znanego dziennikarza i dramaturga Ido Nicolaja pod tytułem JAK LIŚCIE NA WIETRZE!!! Premiera odbyła się 17 stycznia 2010 r. w krakowskim Teatrze Nowym. „Farfalla… farfalla”, tak bowiem brzmi oryginalny tytuł sztuki pióra Ido Nikolaja daje aktorom do możliwość zaprezentowania dużej wrażliwości aktorskiej.

Nasza aktorka:) LIDIA BOGACZÓWNA w spektaklu wciela się w rolę Eddy, której życie zmienia się w dniu, gdy do drzwi jej domu puka atrakcyjny Elio. Młody mężczyzna „oferuje” sprzedaż szczotki elektrycznej i choć transakcja nie dochodzi do skutku zostaje w domu na dłużej. Pomiędzy Eddą, Elio i służącą Foccą rodzi się dziwna więź, która wyzwala skrywane do tej pory pragnienia i temperamenty.

Wydaje się, że debiutujący na deskach teatralnych reżyser Jarosław Banaszek lubiany za seriale „Majka” i „Brzydula” nie mógł trafniej obsadzić głównej roli. W Teatrze Nowym partnerują aktorce Michał Rolnicki, Mirosława Żak oraz jako gość specjalny -  Martyna Kowalik. Aktorzy prezentują wspaniały wachlarz tragikomicznej gry aktorskiej.
Gratulujemy!!! I Zapraszamy!!!


Pozostali realizatorzy:
Tłumaczenie: Piotr Szalsza
asystent reżysera – Natalia Schmidt
scenografia: Anna Wisz
muzyka: Krzysztof Kossowski


Lidia Bogaczówna

Lidia Bogaczówna

Lidia Bogaczówna